Láz és fájdalomcsillapítók
1
PARAMAX-RAPID-500-mg-Tabletta-30X
PARAMAX RAPID 500 mg Tabletta, 30X

A paracetamol tartalmú PARAMAX tabletta lázcsillapításra, enyhe és közepes erősségű fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható.
Kiszerelés: 30X

682 Ft Részletek
ASPIRIN-ULTRA-500MG-Bevont-tabletta-8X
ASPIRIN ULTRA 500MG Bevont tabletta, 8X

Hatékony fájdalomcsillapítás, a leggyorsabb felszívódású Aspirin-nel!
Kiszerelés: 8X

825 Ft Részletek
KALMOPYRIN-500-mg-Tabletta-12X
KALMOPYRIN 500 mg Tabletta, 12X

Lázcsillapítás és hűléses megbetegedések, valamint enyhe és középerős fájdalmak kezelésére.
Kiszerelés: 12X

999 Ft Részletek
IBUMAX-200MG-Filmtabletta-20X
IBUMAX 200MG Filmtabletta, 20X

Kiszerelés: 20X

1 059 Ft Részletek
ADVIL-ULTRA-Lagy-kapszula-10X
ADVIL ULTRA Lágy kapszula, 10X

Az Advil Ultra hatékony fájdalomcsillapító, emellett gyulladáscsökkentő hatása is van. Lágy kapszulája folyékony formában tartalmazza a hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
Kiszerelés: 10X

1 179 Ft Részletek
IBUMAX-400MG-Filmtabletta-30X
IBUMAX 400MG Filmtabletta, 30X

Az ibuprofén tartalmú Ibumax tabletta fájdalom-, láz-és gyulladáscsökkentő készítmény, amely alkalmas reumatikus és izomfájdalmak kezelésére, fogfájás, fejfájás menstruációs fájdalmak esetén illetve lázcsillapításra.
Kiszerelés: 30X

1 289 Ft Részletek
PARAMAX-RAPID-500-mg-Tabletta-100X
PARAMAX RAPID 500 mg Tabletta, 100X

Kiszerelés: 100X

1 314 Ft Részletek
ADVIL-COLD-RAPID-200MG30MG-Lagy-kapszula-10X
ADVIL COLD RAPID 200MG/30MG Lágy kapszula, 10X

Az új Advil Cold Rapid hatékony megoldást kínál a megfázás és az influenza számos tüneteinek kezelésére: csökkenti a lázat, mérsékli az orr és az orrmelléküregek dugulását, csillapítja a fájdalmat és gyulladáscsökkentő hatású.
Kiszerelés: 10X

1 390 Ft Részletek
COLDREX-tabletta-12X
COLDREX tabletta, 12X

Öt aktív összetevőjével hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza tüneteit.
Kiszerelés: 12X

1 419 Ft Részletek
ANALGESIN-DOLO-220MG-Filmtabletta-20X
ANALGESIN DOLO 220MG Filmtabletta, 20X

Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer. Enyhe-mérsékelt fájdalom ( pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) esetén javasolt, fájdalom-csillapító hatása rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
Kiszerelés: 20X

1 456 Ft Részletek
BERES-TRINELL-PRO-filmtabletta-20X
BÉRES TRINELL PRO filmtabletta, 20X

Kiszerelés: 20X BUB

1 549 Ft Részletek
IBUSTAR-400-mg-Filmtabletta-20X
IBUSTAR 400 mg Filmtabletta, 20X

Vény nélkül kapható láz- és fájdalomcsillapító gyógyszer.
Kiszerelés: 20X

1 559 Ft Részletek
RUBOPHEN-500MG-Tabletta-20X
RUBOPHEN 500MG Tabletta, 20X

Lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak csillapítására alkalmas készítmény 6 éves kortól.
Kiszerelés: 20X

1 590 Ft Részletek
ASPIRIN-PLUS-C-pezsgotabletta-10X
ASPIRIN PLUS C pezsgőtabletta, 10X

Az Aspirin Plus C segít a megfázás és influenzia kezdeti tüneteinek legyőzésében mint a láz, fejfájás és a torokfájás.
Kiszerelés: 10X

1 629 Ft Részletek
PANADOL-BABY-24-mgml-belsoleges-szuszpenzio-100ML
PANADOL BABY 24 mg/ml belsőleges szuszpenzió, 100ML

Eper ízesítésű fájdalom-és lázcsillapító gyógyszer. 3hónapos-12éves gyermekek számára.
Kiszerelés: 100ML

1 635 Ft Részletek
RUBOPHEN-COLD-Filmtabletta-24X
RUBOPHEN COLD Filmtabletta, 24X

Kiszerelés: 24X BUB

1 770 Ft Részletek
ASPIRIN-ULTRA-500MG-Bevont-tabletta-20X
ASPIRIN ULTRA 500MG Bevont tabletta, 20X

Hatékony fájdalomcsillapítás a hagyományos Apsirin tablettához képest 2x gyorsabban!
Kiszerelés: 20X

1 799 Ft Részletek
NUROFEN-NARANCSIZU-20-mgml-belsoleges-szuszpenzio-gyermekeknek-100ML
NUROFEN NARANCSÍZŰ 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek, 100ML

Láz gyors és hatékony csökkentésére, enyhe és mérsékelt fájdalom csillapítására 3 hónapos kortól.
Kiszerelés: 1X100ML

1 819 Ft Részletek
NUROFEN-EPERIZU-20-mgml-belsoleges-szuszpenzio-gyermekeknek-100ML
NUROFEN EPERÍZŰ 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió gyermekeknek, 100ML

Láz gyors és hatékony csökkentésére, enyhe és mérsékelt fájdalom csillapítására 3 hónapos kortól.
Kiszerelés: 1X100ML

1 845 Ft Részletek
NUROFEN-JUNIOR-NARANCSIZU-100MG-Lagy-kapszula-12X
NUROFEN JUNIOR NARANCSÍZŰ 100MG Lágy kapszula, 12X

Fájdalom- és lázcsillapító, Speciálisan gyermekeknek szánt egyedülálló gyógyszerforma, mely könnyen bevehető bárhol és bármikor a fejfájás és fájdalom enyhítésére. 7 éves kortól. Ibuprofen hatóanyag tartalmú vény nélkül kapható gyógyszer.
Kiszerelés: 12X

1 899 Ft Részletek
NEO-CITRAN-Kemeny-kapszula-16X
NEO CITRAN Kemény kapszula, 16X

A Neo Citran kapszula megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál. Ezek közé a tünetek közé tartozik az enyhe/közepes erősségű fájdalom, láz, orrdugulás és hurutos köhögés. A Neo Citran kapszula kizárólag felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára javasolt.
Kiszerelés: 16X

1 990 Ft Részletek
GRIPPOSTAD-C-Kemeny-kapszula-20X
GRIPPOSTAD C Kemény kapszula, 20X

Meghűléses betegségek tüneteinek (pl. fejfájás, végtagfájdalom, orrdugulás és száraz köhögés) kezelésére. A Grippostad C kapszula a lázat is csillapítja. Magas vérnyomás esetén is adható.
Kiszerelés: 20X

1 990 Ft Részletek
RUBOPHEN-500MG-Tabletta-30X
RUBOPHEN 500MG Tabletta, 30X

Kiszerelés: 30X

1 990 Ft Részletek
ADVIL-ULTRA-Lagy-kapszula-20X
ADVIL ULTRA Lágy kapszula, 20X

Kiszerelés: 20X

2 035 Ft Részletek
RHINATHIOL-COLD-Filmtabletta-20X
RHINATHIOL COLD Filmtabletta, 20X

Kiszerelés: 20X

2 090 Ft Részletek
NUROFEN-COLD-AND-FLU-200-mg30-mg-Filmtabletta-24X
NUROFEN COLD AND FLU 200 mg/30 mg Filmtabletta, 24X

Gyors megoldás a megfázás és influenza 6 tünete ekken. kettős hatóanyagának köszönhetően 2-szer gyorsabban csillapítja a megfázás tüneteit. Nem álmosít.
Kiszerelés: 24X

2 148 Ft Részletek
1
Íratkozz fel hírlevelünkre hogy elsőnek értesülj az akciókról.
Egészség tippek

A helyes étkezésen kívül még van néhány fontos dolog, ami nagyban hozzájárul a koncentráció növekedéséhez. Mozogjunk, pihenjünk, aludjunk, de mindent a megfelelő mértékben! És vessük be a titkos memória segítő módszereket is!

Részletek

Tombol a vizsgaidőszak az egyetemeken, főiskolákon és érettségizők is nagyon készülnek az előttük álló szóbeli érettségiekre. Hogyan lehet ezt a megterhelő időszakot szellemileg, lelkileg és nem utolsó sorban fizikailag átvészelni?

Részletek

Kosár tartalma

A kosár tartalma üres.