Akciós termékek
ASPIRIN-ULTRA-500MG-Bevont-tabletta-20X
ASPIRIN ULTRA 500MG Bevont tabletta, 20X

Hatékony fájdalomcsillapítás a hagyományos Apsirin tablettához képest 2x gyorsabban!
Kiszerelés: 20X

1 579 Ft 1 859 Ft Részletek
VENOTEC-600MG-Tabletta-60X
VENOTEC 600MG Tabletta, 60X

Vény nélkül kapható diozmin hatóanyag tartalmú gyógyszer.
Kiszerelés: 60X

4 619 Ft 5 718 Ft Részletek
AMBROXOL-TEVA-30MG-Tabletta-30X
AMBROXOL-TEVA 30MG Tabletta, 30X

Sűrű nyáktermeléssel járó légúti betegségek kiegészítő kezelésére alkalmas köptető hatású készítmény.
Kiszerelés: 30X

1 599 Ft 2 009 Ft Részletek
További aciós termékek
Íratkozz fel hírlevelünkre hogy elsőnek értesülj az akciókról.
Egészség tippek

A helyes étkezésen kívül még van néhány fontos dolog, ami nagyban hozzájárul a koncentráció növekedéséhez. Mozogjunk, pihenjünk, aludjunk, de mindent a megfelelő mértékben! És vessük be a titkos memória segítő módszereket is!

Részletek

Tombol a vizsgaidőszak az egyetemeken, főiskolákon és érettségizők is nagyon készülnek az előttük álló szóbeli érettségiekre. Hogyan lehet ezt a megterhelő időszakot szellemileg, lelkileg és nem utolsó sorban fizikailag átvészelni?

Részletek

Kosár tartalma

A kosár tartalma üres.