Akciós termékek
CARLEXCARBO-ACTIVATUS-125MG-Tabletta-40X
CARLEX/CARBO ACTIVATUS 125MG Tabletta, 40X

A Cralex tabletta hatóanyaga növényi eredetű orvosi szén. A gyógyszer bizonyos eredetű hasmenések és bizonyos mérgezések esetén alkalmazandó.
Kiszerelés: 40X

1 419 Ft 1 599 Ft Részletek
ASPIRIN-PLUS-C-FORTE-800MG480MG-Pezsgotabletta-20X
ASPIRIN PLUS C FORTE 800MG/480MG Pezsgőtabletta, 20X

Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel szemben.
Kiszerelés: 20X

2 399 Ft 2 819 Ft Részletek
PREVALIN-NASODREN-Orrspary-20ML
PREVALIN NASODREN Orrspary, 20ML

Hatékonyan enyhíti az arcüreggyulladás esetén kialakuló nyomás- és fájdalomérzetet. Kitisztítja és kiüríti a felgyülemlett váladékot az arcüregekből és csökkenti a gyulladást.
Kiszerelés: 20ML

6 319 Ft 6 990 Ft Részletek
További aciós termékek
Íratkozz fel hírlevelünkre hogy elsőnek értesülj az akciókról.
Egészség tippek

A helyes étkezésen kívül még van néhány fontos dolog, ami nagyban hozzájárul a koncentráció növekedéséhez. Mozogjunk, pihenjünk, aludjunk, de mindent a megfelelő mértékben! És vessük be a titkos memória segítő módszereket is!

Részletek

Tombol a vizsgaidőszak az egyetemeken, főiskolákon és érettségizők is nagyon készülnek az előttük álló szóbeli érettségiekre. Hogyan lehet ezt a megterhelő időszakot szellemileg, lelkileg és nem utolsó sorban fizikailag átvészelni?

Részletek

Kosár tartalma

A kosár tartalma üres.