Fogfájás
1
SPEDIFEN_600MG_GRANULATUM
SPEDIFEN 600MG GRANULATUM

Kiszerelés: 12X

1 076 Ft Részletek
DOLGIT-MAX-800MG-Filmtabletta-20X
DOLGIT MAX 800MG Filmtabletta, 20X

A Dolgit Max 800mg filmtabletta hatóanyagaként ibuprofent tartalmazó nem szteroid gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító gyógyszer. Enyhe,közepesen erős fájdalom, láz, akut ízületi gyulladás tüneti kezelése.
Kiszerelés: 20X

2 499 Ft Részletek
1
Akciós termékek
GAVISCON-MENTA-IZU-BELSOLEGES-Szuszpenzio-300ML
GAVISCON MENTA ÍZŰ BELSŐLEGES Szuszpenzió, 300ML

Reflux, gyomorégés esetén a Gaviscon menta ízű belsőleges szuszpenzió már 3 percen belül enyhíti a kellemetlen tüneteket és hatása akár 4 órán át tart. Terhesség és szoptatás ideje alatt is alkalmazható.
Kiszerelés: 300ML

1 779 Ft 2 359 Ft Részletek
KALMOPYRIN-500-mg-Tabletta-12X
KALMOPYRIN 500 mg Tabletta, 12X

Lázcsillapítás és hűléses megbetegedések, valamint enyhe és középerős fájdalmak kezelésére.
Kiszerelés: 12X

859 Ft 1 009 Ft Részletek
DONA-1500MG-Por-oldathoz-20X
DONA 1500MG Por oldathoz, 20X

Hatékonyan enyhíti az enyhe és középsúlyos térdízületi porckopás tüneteit.
Kiszerelés: 20X3.95G

3 229 Ft 3 799 Ft Részletek
További aciós termékek
Íratkozz fel hírlevelünkre hogy elsőnek értesülj az akciókról.
Egészség tippek

A helyes étkezésen kívül még van néhány fontos dolog, ami nagyban hozzájárul a koncentráció növekedéséhez. Mozogjunk, pihenjünk, aludjunk, de mindent a megfelelő mértékben! És vessük be a titkos memória segítő módszereket is!

Részletek

Tombol a vizsgaidőszak az egyetemeken, főiskolákon és érettségizők is nagyon készülnek az előttük álló szóbeli érettségiekre. Hogyan lehet ezt a megterhelő időszakot szellemileg, lelkileg és nem utolsó sorban fizikailag átvészelni?

Részletek

Kosár tartalma

A kosár tartalma üres.